Sanica Isı’dan (SNICA) haber ve söylentilere ilişkin açıklama

featured

Sanica Isı Sanayi A.Ş. (SNICA) 03.06.2024 tarihinde ki KAP duyurusu sonrasında, potansiyel ortaklık görüşmeleri hakkında çıkan haber ve söylentiler üzerine Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bir açıklama gönderdi.

Şirket tarafından gönderilen açıklama şöyle:

Şirketimiz tarafından 03.06.2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayınlanan açıklama sonrası potansiyel ortaklık görüşmeleri hakkında çıkan haber ve söylentiler üzerine konunun yatırımcılarımız ve kamuoyu tarafından daha iyi anlaşılabilmesi için ilave açıklamalar yapılması gereği duyulmuştur.

Şirketimizin sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve marka gücü ile dünya genelinde finansal ve operasyonel konumuna katkı sağlayacağına inandığı, sektöründe lider ve yabancı bir firma ile ortaklık kurma ve/veya stratejik işbirliklerinin yapılması konularında görüşmelerin yapılabilmesi amacıyla Şirketimiz tarafından Pragma Finansal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’ne  yetki verilmiştir.

Şirketimizin büyümesine katkı sağlayacak bu stratejik iş birliği ve ortaklık ile ilgili her türlü gelişme Şirketimizi tarafından yatırımcılarımıza ve kamuoyuna açıklanacaktır.

Sanica Isı’dan (SNICA) haber ve söylentilere ilişkin açıklama

Yorumlar kapalı.