Otto Holding’den (OTTO) yeni projeleri hakkında açıklama

featured

Otto Holding A.Ş. (OTTO) yeni film projeleri hakkında KAP’a açıklamalar gönderdi.

Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklamalar şöyle:

Şirketimiz iştirakleri Otto Entertainment Yapım Yatırım AŞ ve Böcek Yapım Prod. Org. Hiz. Tic. AŞ tarafından prodüksiyonu 2023 yılında tamamlanan ve 12 Ocak 2024 tarihinde yayın giren yazar Beyza Alkoç’un milyonlarca kişi tarafından okunmuş ‘’3391km” isimli kitabının sinema filmi projesiyle ilgili tüm detaylar daha önceki özel durum açıklamalarında değerli yatırımcılarımızla paylaşılmıştı.
”3391km” sinema filmi projemizin devam niteliğini taşıyan yazar Beyza Alkoç’un ‘‘0km-Sıfır Kilometre” isimli eserinin de sinema filmi yapım hakları iştirakimiz Böcek Yapım Prod. Org. Hiz. Tic. AŞ, tarafından alınmıştır. ‘‘0km-Sıfır Kilometre” kitabının sinema filmi prodüksiyonuna Temmuz 2024 içerisinde iştirakimiz Böcek Yapım Prod. Org. Hiz. Tic. AŞ tarafından başlanması planlanmıştır. Yaklaşık 4 ay olarak planlanan prodüksiyon süreci sonrasında sinema filminin vizyon tarihi 1 Kasım 2024 olarak belirlenmiştir.
Proje ile ilgili gelişmeler değerli yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılmaya devam edecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Şirketimiz iştiraki Otto Entertainment Yapım Yatırım AŞ tarafından yazar Beyza Alkoç’un milyonlarca kişi tarafından okunmuş ve 5 kitaptan oluşan ‘Karantina’ isimli kitap serisinin ilk kitabının sinema filmi yapımı konusunda anlaşma sağlanmıştır. Sinema filminin prodüksiyon sürecine Temmuz 2024 içerisinde iştirakimiz Otto Entertainment Yapım Yatırım AŞ tarafından başlanacaktır. Yaklaşık 5 ay olarak planlanan prodüksiyon süreci sonrasında sinema filminin vizyon tarihi 10 Ocak 2025 olarak belirlenmiştir.
Proje ile ilgili gelişmeler değerli yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılmaya devam edecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Otto Holding’den (OTTO) yeni projeleri hakkında açıklama

Yorumlar kapalı.