Ostim Endüstriyel’den (OSTIM) proje açıklaması

featured

Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. (OSTIM) kat karşılığı inşaat ve hasılat paylaşım modeliyle devam eden projesi hakkında özel durum açıklaması güncellemesi olarak KAP’a bir açıklama gönderdi.

Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklama şöyle:

Bu açıklama, SPK’nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1)  23. Maddenin 7. Fıkrası uyarınca yerine getirilmesi istenen özel  durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır.

Şirketimiz ile Ceceli Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Emek Boru Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan kat karşılığı ve hasılat paylaşımlı inşaat sözleşmesi kapsamında, projenin ilk etabı olan ASO 2. ve 3. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrika binası inşaatının tamamlanmış olduğu ve Yapı Kullanım İzin Belgesinin alındığı daha önceki KAP açıklamalarımızda yayınlanmıştı.

Ankara İli Yenimahalle İlçesi Ergazi Mahallesi 42978 ada 7 parselde bulunan arsa üzerindeki işyeri arsasının ilgili belediyeden yapı ruhsatı alınmış ve projeye uygun olarak inşaat faaliyetlerine devam edilmektedir.

İnşaatı devam eden projenin, B, C ve D blok inşaatı tamamen bitirilmiş olup A blok inşaatının prefabrik, sıhhi tesisat imalatları tamamlanmıştır. Bölme duvar, dış cephe, çatı kaplama, elektrik imalatları devam etmektedir. Ada içi pissu, yağmursuyu ve içme suyu altyapı imalatları tamamlanmıştır. Doğalgaz imalatı ile saha betonu atılması için gerekli çalışmalar devam etmektedir.

 

Ostim Endüstriyel’den (OSTIM) proje açıklaması

Yorumlar kapalı.