Mobiltel’den (MOBTL) yeni ürün satışına başlanması hakkında açıklama

featured

Mobiltel İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MOBTL) Oppo marka ürünlerin satışına başlanması hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bir açıklama gönderdi.

Şirket tarafından KAP’a gönderilen açıklama şöyle:

21.05.2024 tarihinde yaptığımız KAP açıklamamızda;

“Dünya akıllı telefon pazarındaki en büyük markalardan biri olan OPPO akıllı telefonlarının Türkiye’deki üretim hakkı, 2024 yılı Ocak ayında imzalanan anlaşma ile Mıstaçoğlu Grup Şirketlerinden AGM Teknoloji Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye (AGM) münhasıran devir edilmişti.

Daha önce de kamuoyunun dikkatine sunulduğu üzere, MOBİLTEL ile AGM arasında imzalanan bir diğer anlaşma ile MOBİLTEL, TSS (elektronik ürün satan zincir marketler) kanalında münhasır bir şekilde OPPO markalı ürünlerin satış, pazarlama ve dağıtım haklarını elde etmişti. AGM tarafından üretilen OPPO markalı akıllı telefonların ilk satış tarihi, 21 Mayıs 2024 tarihinde yapılacak olan lansman toplantısı ile duyurulacaktır.

MOBİLTEL’in OPPO markalı akıllı telefon satışları da eş zamanlı olarak başlayacak ve şirketin gelirlerine pozitif yönde katkı sağlayacaktır”

şeklinde duyurumuz olmuştu.

Dünya akıllı telefon pazarındaki en büyük markalardan Oppo ürünlerinin satışlarına bugün itibariyle başlanmış olup, konuyla ilgili gelişmeleri ilerleyen zamanlarda KAP platformunda duyuracağımız bilgisini kamuoyu ve ortaklarımıza arz ederiz.

Saygılarımızla

Mobiltel’den (MOBTL) yeni ürün satışına başlanması hakkında açıklama

Yorumlar kapalı.